انواع لوازم دکوری منزل | خرید وسایل دکوری شیک منزل

بایدها و نبایدهای چیدمان و خرید لوازم دکوری منزل

سرفصل‌ها

اکسسوری و دکوری منزل در نگاه اول شاید ضروری به نظر نرسد اما می‌تواند با انتخاب درست بر روی زندگی و ایجاد فضایی دلنشین‌تر در منزل شما اثر گذار باشد. دکوراسیون داخلی خانه تنها شامل مبل، رنگ، میز و … نیست. خانه‌ای که تنها از وسایل ضروری بدون اضافه شدن هیچ لوازم دکوری باشد، می‌تواند باعث ایجاد خستگی و روزمردگی در افراد آن خانواده شود؛ در نتیجه برای روح بخشیدن به فضا و رنگ دادن به آن لازم است از جدیدترین لوازم دکوری منزل استفاده کرد. این لوازم تزیینی شیک و جذاب باید به صورتی کنار هم قرار بگیرند که حس آرامش و توازن را ایجاد کنند نه اینکه حس درهم ریختگی را القا کنند. در ادامه به نکات مهم در استفاده و خرید وسایل دکوری شیک منزل می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

 

چیدمان لوازم دکوری منزل و تاثیر آن در محیط زندگی

اکثر افراد کم و بیش به چیدمان منزل و محیط کار خود حساس هستند؛ این حساسیت و نیز علاقه به خرید لوازم دکوری منزل و استفاده از آن می‌تواند در افراد مختلف با هم متفاوت باشد. جابجایی وسایل منزل و یا خانه تکانی نشان از وجود این حس در افراد است. خرید اکسسوری منزل و استفاده درست از وسایل دکوری مانند انواع مجسمه‌های دکوری منزل، ظروف سفالی و سرامیکی، قاب عکس و … می‌تواند در ایجاد فضایی دلنشین برای کار و زندگی مفید باشد.

تنوع طلبی، تغییر چیدمان و استفاده از جدیدترین لوازم دکوری منزل می‌تواند چشم را از حالت یکنواختی خارج کرده و از خستگی روح و ذهن جلوگیری کند. در ادامه به معرفی نکاتی برای چیدمان لوازم دکوری اتاق خواب، پذیرایی و آشپزخانه می‌پردازیم:

فروشگاه اینترنتی لوازم دکوری منزل | انواع دکوری منزل

لوازم دکوری و وسایل تزیینی در اتاق خواب

اتاق خواب محل آرامش و فراغت از کارهای روزانه است؛ پس باید به نحوی از لوازم دکوری منزل در آن استفاده کرد که حس آرامش را منتقل کند نه اینکه خستگی ذهن را افزایش دهد. در انتخاب و خرید وسایل دکوری شیک برای اتاق خواب باید ابتدا به پرسش‌های زیر پاسخ دهید:

  • رنگ غالب دکوراسیون اتاق شما چه رنگی است؟
  • آیا از بودن در اتاق خوابتان حس خوبی دارید یا اینکه نیاز است تغییرات عمده‌ای در آن ایجاد کنید؟
  • آیا رنگ، بافت و سبک وسایل دکوری اتاق خوابتان با یکدیگر همخوانی دارند یا اینکه تفاوت آنها به صورت فاحشی بر روح و روان شما اثر گذار است؟
  • آیا نیاز به خرید لوازم دکوری برای اتاق خواب دارید؟

اگر احساس می‌کنید نیاز به استفاده از اکسسوری در اتاق خواب خود دارید در قدم اول می‌توانید از لوازم دکوری هدیه گرفته شده به مناسبت‌های مختلف نظیر تولد، سالگرد ازدواج و … استفاده کنید. سپس اگر قصد خرید لوازم دکوری جدید برای اتاق خواب دارید می‌توانید مجسمه دکوری، آینه دکوری، قاب عکس‌های زیبا، ظروف سرامیکی یا سفالی، شمعدانی‌های زیبا، آباژور دکوراتیو، گل و گیاه‌های دکوری زیبا و … که همخوانی مناسبی با فضای اتاق خواب شما دارند را تهیه کنید.

همچنین اگر قصد خرید اینترنتی لوازم دکوری شیک منزل را دارید پیشنهاد می‌کنیم از فروشگاه ژئومارس دیدن کنید. در فروشگاه اینترنتی لوازم دکوری منزل ژئومارس می‌توانید محصولاتی را بیابید که با تکنولوژی پرینترهای سه بعدی، چاپ شده‌اند. پرینت سه بعدی امکان ساخت اشکال مختلفی از لوازم دکوری را دارد؛ به همین دلیل تنوع زیاد لوازم دکوری را شاهد خواهید بود.

جدیدترین لوازم دکوری اتاق خواب | لوازم دکوری شیک منزل

لوازم دکوری و وسایل تزیینی پذیرایی

اکسسوری‌ها و لوازم دکوری منزل بهترین راه برای تغییر دادن دکوراسیون خانه و پذیرایی شما است. حتما به یاد داشته باشید که استفاده افراطی از وسایل تزیینی پذیرایی می‌‌تواند اثر معکوسی بر بیننده آن بگذارد؛ در این حالت علاوه بر اینکه زیبایی به محیط تزریق نمی‌شود، فضای بهم ریخته و شلوغی را شاهد خواهید بود. در استفاده و خرید لوازم دکوری شیک منزل و پذیرایی به نکات زیر توجه کنید:

توجه به ابعاد مناسب

 توجه به تناسب ابعادی میان لوازم دکوری با فضای منزل اهمیت قابل توجهی دارد. اگر فضای منزل شما کوچک است به هیچ عنوان از لوازم دکوری بزرگ استفاده نکنید؛ در این صورت علاوه بر اینکه فضای دست و پاگیری ایجاد کرده‌اید، لوازم دکوری کوچک شما نیز به چشم نخواهد آمد. اگر فضای منزل شما بزرگ است در انتخاب و خرید لوازم دکوری توجه داشته باشید و دکوری‌های کوچک و بزرگ را به صورت متعادل در فضای خود استفاده کنید.

کیفیت فدای کمیت ممنوع!

نکته ای که در هنگام خرید جدیدترین وسایل دکوری پذیرایی باید به آن توجه نمایید کیفیت لوازم دکوری منزل است. اکسسوری پذیرایی کمتر ولی با جنس مرغوب جلوه بهتری نسبت به اکسسوری‌های دکوراتیو بی کیفیت ولی به تعداد زیاد خواهد داشت.

رعایت تعادل و ایجاد کنتراست

 در هنگام خرید لوازم یا مجسمه دکوری منزل به سبک دکوراسیون خود توجه کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای دکوراسیون داخلی مینیمال منزل خود از وسایل دکوری طرح دار استفاده کنید تا کمی از سادگی خانه شما کم کند. همچنین اگر سبک دکوراسیون داخلی شما سبک کلاسیک و پر از نقش و نگار است، استفاده از لوازم دکوری شیک و ساده پیشنهاد می‌شود؛ این کار می‌تواند کنتراست خوبی در دکوراسیون شما ایجاد کند و از آشفته شدن فضای پذیرایی جلوگیری کند.

استفاده مناسب از لوازم دکوری

توجه داشته باشید که هر اکسسوری در جای مناسب خود استفاده شود. به عنوان وسیله استفاده از لوازم دکوری عتیقه در اتاق خواب ایده جالبی به نظر نمی‌رسد بلکه باید در محلی قرار گیرد که فضای خودنمایی خوبی داشته باشد.

تقارن یا عدم تقارن؟

شاید این ذهنیت در شما وجود داشته باشد که تقارن باعث زیباتر شدن فضا می‌شود اما توجه داشته باشید که قرینه سازی الزاما نمی‌تواند بهترین گزینه برای استفاده از لوازم دکوری منزل باشد. دست از ذهنیت‌های قدیمی خود بردارید و به تعادل بیشتر از تقارن اهمیت دهید.

لوازم دکوری منزل و وسایل تزیینی پذیرایی

لوازم دکوری و وسایل تزیینی آشپزخانه

اولین و مهم‌ترین نکته پیش از خرید لوازم دکوری منزل برای فضای آشپزخانه این است که فضای آشپزخانه باید مرتب باشد و لوازم اضافی از آشپزخانه دور گردد. در آشپزخانه به دلیل اینکه محیط کار پخت و پز و یا دورهمی‌های کوچک خانوادگی است باید از وسایل دکوری و تزیینی مناسب آن استفاده کرد. انتخاب لوازم دکوری منزل ساده و شیک برای آشپزخانه پیشنهاد می‌شود. استفاده از دکوری عتیقه در آشپزخانه به دلیل رفت و آمد زیاد و احتمال آسیب دیدن آن پیشنهاد نمی‌شود.

مجسمه دکوری آشپزخانه باید با سبک دکوراسیون و کابینت آشپزخانه همخوانی داشته باشید. همچنین استفاده از اکسسوری شیک آشپزخانه بر روی کانتر، اپن و جزیره آشپزخانه می‌تواند جهت ایجاد فضای زیبا کارآمد باشد. اگر به ظروف دکوری ساخته شده با پرینترهای سه بعدی علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم از فروشگاه اینترنتی لوازم دکوری سایت ژئومارس دیدن کنید. قطعا می‌توانید دکوری‌های شیک و جدید پرینت شده‌ای برای منزل خود خریداری کنید و از دیدن آن لذت ببرید.

خرید لوازم دکوری و وسایل تزیینی آشپزخانه

 

خرید لوازم دکوری منزل در ژئومارس

تفاوتی ندارد که سبک دکوراسیون داخلی منزل شما چه باشد، وقتی وسایل اصلی را در جای خود قرار دهید قطعا برای تکمیل چیدمان خود نیاز به استفاده از لوازم دکوری و اکسسوری خواهید داشت. شما می‌توانید با توجه به بودجه خود بهترین و جدیدترین لوازم دکوری منزل را خریداری کنید و فضایی را برای خود بسازید که در آن احساس آرامش کنید. اگر نمی‌خواهید وقت خود را صرف بیرون رفتن و پیدا کردن وسایل دکوراتیو مورد نیاز خود کنید می‌توانید از فروشگاه های اینترنتی لوازم دکوری منزل دیدن کنید و پس از دیدن تنوع محصولات، بهترین آنها را انتخاب و سفارش دهید.

سایت گروه ژئومارس یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی اکسسوری و لوازم دکوری منزل است که می‌توانید از بروزترین محصولات دکوری در آن دیدن کنید. در این فروشگاه محصولاتی قرار دارند که با استفاده از تکنولوژی پرینت سه بعدی، طراحی و ساخته شده‌اند. پرینترهای سه بعدی قادر هستند هر شکلی از لوازم دکوری را چاپ کنند و قابلیت سفارشی سازی لوازم دکوری نیز وجود دارد. برای دیدن نمونه کارهای پرینت شده از صفحه فروشگاه ژئومارس دیدن کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن