خدمات ما

سنتز مواد پیشرفته

با توجه به ابعاد و اندازه سازه طراحی شده و همچنین موقعیت جغرافیایی محل احداث سازه، سیمان مورد استفاده، میکس دیزاین متفاوتی دارد. این میکس دیزاین توسط تیم طراحی و آنالیز به کاربر ارائه می شود.

استارتاپ ژئومارس در زمینه طراحی و گسترش کامپوزیت سیمانی و سرامیکی قابل چاپ تحقیقات گسترده ای انجام شده که میتوان از دستاورد های آن به این موارد اشاره کرد. به سبب آن که در این سازه ها از اجزای فلزی ، به دلیل محدودیت چاپ و همچنین ترکیبات خورنده موجود در کامپوزیت استفاده نمیشود ، برای استحکام بخشی مکانیکی به سیمان جهت افزایش مقاومت به گسترش ترک (چقرمگی (K1c))  و افزایش مدول یانگ (که قبل از شکست تغییر شکل مومسان زیادی از خود نشان میدهد که مقاومت در برابر زلزله را افزایش میدهد) و همچنین رسانش حرارتی پایین (که مقاومت به عبور انرژی گرمایی به سبب وجود  فاز های موجود در آن ) از بتن خود تقویت شده کامپوزیتی با مدول یانگ بالا و استحکام تسلیم به مراتب بیشتر از بتن مسلح استفاده میشود. که آزمایشات بسیاری در این زمینه در استارتاپ ژئومارس انجام شده است.

ژئومارس در زمینه تولید پرینتر های سه بعدی به ویژه در صنعت ساختمان و همچنین مواد سیمانی و سرامیکی ویژه که با استفاده از پسماندهای صنعتی و پوزولان های طبیعی در جهت حفظ محیط زیست ساخته می شوند، فعالیت خود را آغاز کرده است. این تیم همچنین با بهره گیری از دانش فنی اعضای خود، به ارائه خدمات متنوعی در حوزه مشاوره، آموزش و آنالیز مواد پیشرفته ارائه می دهد.

طراحی و ساخت

طراحی و ساخت دستگاه تهیه پودر فلزات برای پرینتر سه بعدی فلز

خدمات طراحی

ارائه خدمات طراحی (بهینه سازی توپولوژی) و ساخت مواد چندگانه و فرامواد (متامتریال ها) با دستگاه پرینتر سه بعدی

به بالای صفحه بردن