نمایشگاه جیتکس 2022

حضور ژئومارس در جیتکس 2022

سرفصل‌ها

نمایشگاه جیتکس (Gitex) بدون شک یکی از مهم‌ترین و برترین رویدادهایی است که در دنیای تکنولوژی رخ می‌دهد. این نمایشگاه که هر سال به مدت یک هفته در دبی برگزار می‌شود، فرصتی است برای معرفی استارتاپ‌های جدید و نوپا که بتوانند با معرفی خود قدمی در این دنیای پرپیچ و خم بردارند. ما در ژئومارس بسیار خرسندیم که توانستیم در نمایشگاه جیتکس 2022 در کنار شرکت همراه اول فرصتی هرچند کوتاه برای به نمایش گذاشتن اهدافمان بدست آوریم.

معرفی ژئومارس توسط شرکت حرکت اول

بعنوان بازوی خطرپذیر همراه اول، شرکت حرکت اول هر سال به روی استارت آپ‌های متعددی سرمایه گذاری می‌کند. در سال جاری این شرکت در رویداد دموی هاب شیراز ژئومارس را بعنوان یک استارتاپ موفق و رو به رشد انتخاب کرد تا در ادامه راه همراه این برند بوده و در ارتفا آن تاثیری داشته باشد. به همین واسطه این فرصت برای ژئومارس بوجود آمد تا بعنوان یک استارتاپ در طراحی و تولید پرینترهای سه بعدی در صنعت سرامیک و ساختمان در نمایشگاه جیتکس 2022 در کنار نام همراه اول معرفی شود.

ژئومارس در این نمایشگاه برخی از محصولات خود را از جمله گلدان‌های سرامیکی بعنوان نمونه تولیدات خود با پرینترهای سه بعدی همراه داشت. ساخت این اشیاء سرامیکی با این حد از ظرافت با دست تقریبا غیرممکن است و ژئومارس توانست با رونمایی از پرینترهای سه بعدی این شرکت و تولیدات خود این غیر ممکن را ممکن سازد.

ژئومارس در جیتکس 2022
ژئومارس در جیتکس 2022
حضور ژئومارس در نمایشگاه جیتکس 2022
در نمایشگاه جیتکس 2022 برخی از تولیدات سرامیکی شرکت ژئومارس نیز به نمایش گذاشته شد.
تولیدات ژئومارس در جیتکس
نمایی از گلدان‌های سرامیکی که توسط پرینترهای سه بعدی ژئومارس تولید می‌شوند.

سخن پایانی

ما در ژئومارس در تلاشیم تا با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از برترین پرینترهای سه بعدی، کار ساخت اشیاء مختلف تزئینی و ساختمانی سرامیکی را برای سایر تولیدکنندگان آسانتر کنیم و در این مسیر نقشی نیز در بهبود شرایط محیط زیست ایران ایفا کنیم. با حضور در جیتکس 2022 نام ژئومارس در کنار نامهای بسیار پرآوازه در جهان قرار گرفت و امید داریم بعنوان یک استارتاپ ایرانی بتوانیم هرروز همگام با دنیای تکنولوژی پیش رفته و بتوانیم عملکرد بهتری در تمامی زمینه‌ها داشته باشیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن